Klasikiniai šviestuvai

Šiuolaikinės interjero tendencijos atvėrė pasirinkimo galimybes. Galime kurti įvairius stilius savo namuose ir derinti skirtingas spalvas, ir elementus. Vienas iš svarbiausių interjero detalių – šviestuvai. Sunku net įsivaizduoti kokia didžiulė jų pasiūla. Iš vienos pusės tai labai gerai, bet iš kitos – sudėtinga išsirinkti Jūsų namams tinkamą apšvietimą. Tai atsakingas darbas, nes nuo to priklauso kaip atrodys būstas ir kokią nuotaiką jis sukurs.

šviestuvaiVisų pirma reikia įsidėmėti pagrindinę taisyklę, kuri taikoma renkantis šviestuvus – vientisas stilius. Labai svarbu sukurti vientisą ir derantį stilių namuose. Juk tai erdvė, kurioje praleidžiame didžiąją dalį savo brangaus laiko. Namuose galime kurti skirtingus stilius, todėl ir šviestuvai privalo derėti su tuo ką kursime. Azijos, šiuolaikinio, baroko, Italijos ar klasikiniai šviestuvai atrodys puikiai tinkamoje erdvėje ir aplinkoje. Nors keičiantis laikotarpiams ir madoms, keičiasi ir namuose vyraujantys stiliai, tačiau galima išskirti tuos, kurie yra populiariausi. Klasikinis stilius – visada madingas ir estetiškas. Jis niekada nesensta ir visuomet atrodo skoningai. Tai prabanga, paprastumas ir ilgaamžiškumas.

Klasikiniai šviestuvai klasikinio stiliaus namuose yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Be to, išsirinkus tokius šviestuvus Jūs visada būsite teisingai pasirinkę ir Jums neteks galvoti kuo pakeisti šį apšvietimą. Prieš įsigydami, nuspręskite kokio tipo Jums reikia: lubinių, sieninių ar pastatomų šviestuvų. Galite nebijote juos derinti tarpusavyje. Net ir toje pačioje erdvėje puikiai atrodo, pavyzdžiui, lubiniai šviestuvai ir šalia pastatomas papildomas erdvės apšvietimas. Vieni iš populiariausių klasikinių šviestuvų – krištoliniai. Tai puikus pasirinkimas didelės erdvės patalpoje. Mažesnėse kabinkite ar statykite įvairių metalų ir stiklo derinių šviestuvus. Tai suteiks lengvumo ir elegancijos įspūdį. Juk nuo seniausių laikų ypatingai vertinamas stiklas ir metalas. Tai puikios medžiagos namų interjero puošybai.

Pasirinkus klasikinį stilių venkite daugybės daiktų, nes klasika pasižymi tvarka ir funkcionalumu. Sendinti ar antikvariniai baldai puikiai tiks. Nereikia persistengti su įvairiomis spalvomis, nes klasika ir liks klasika, todėl geriausia suteikti šviesios ar tamsios spalvos atspalvius Jūsų namams. Žinoma tiks prabanga alsuojančios aukso ar marmuro spalvos, ar detalės.

Šviestuvai ir jų tinkamumo parinkimas reikalauja kruopštaus darbo. Ne visada norisi kreiptis į interjero specialistus, todėl pasirinkus paprastą klasikinį stilių, Jūs galėsite patys lengvai sukurti jaukius namus. Tai vienas iš paprasčiausių ir skoningiausių interjero stilių. Be to, reikia nebijoti ir eksperimentuoti su formomis, ir medžiagomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *