Stogo dangos: kokias rinktis?

Šiandien stogo dangų pasirinkimu tikrai negalėtume skųstis, tačiau tai ne visada palengvina apsisprendimą. Rinktis tikrai yra iš ko, taigi, gana dažnai klausiama, kokios stogo dangos gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu.

stogo dangosVienas dažniausių sprendimų plieninė stogo danga, kurią montuoti tikrai nėra sudėtinga, o ilgaamžiškumas ir patvarumas tikrai garantuotas. Taip pat svarbu ir tai, kad tokios stogo dangos kaina nėra didelė, todėl tokį pasirinkimą gali sau leisti praktiškai kiekvienas. Plieninė stogo danga netiks tik tuo atveju, jei namas yra rąstinis – šiuo atveju reikėtų rinktis sunkesnę dangą, pavyzdžiui, čerpinę. Taip pat tuo atveju, jei stogas yra netaisyklingos formos, montavimo darbai gali būti kiek sudėtingesni. Jei norite, kad lyjant stogo danga nebarškėtų ir netrikdytų jūsų poilsio, tokiu atveju, jums reikėtų pasirūpinti ir specialia garsio izoliacija.

Taip pat gana dažnai pasirenkama ir čerpių danga, kuri gali padėti namui suteikti prabangos įspūdį ir užtikrinti stogo dangos ilgaamžiškumą. Tai – vienas praktiškiausių pasirinkimų, nes čerpių danga yra ilgaamžiškiausia. Čerpinių dangų pasirinkimas yra pakankamai platus, ir galite rinktis iš daugybės spalvų. taip pat svarbu ir tai, kad bėgant metams čerpių stogo spalva nepakinta, taigi, galite būti užtikrinti, kad ilgą laiką spalva išliks tokia pati.

Dar vienas dažnesnių pasirinkimų – šiferio stogas, kuris gali užtikrinti puikią garso izoliaciją ir ilgaamžiškumą, o jo kaina nėra labai didelė. Vis dėlto, kartais pasirenkamas kitas variantas, nes šiferio dangos spalvų pasirinkimas nėra labai platus, o laikui bėgant spalvos nublunka.

Taigi, renkantis stogo dangą, visų pirma įvertinkite, kurie stogo dangos kriterijai jums yra patys svarbiausi – ar norite užtikrinti, kad stogo danga tarnautų kuo ilgesnį laiką, ar norite kuo estetiškesnio vaizdo, o galbūt jums labai svarbu, kad danga būtų montuojama kuo paprasčiau, ir kainuotų kuo pigiau. Jei nuspręsite stogo dangą montuoti patys, tokiu atveju vertėtų rinktis plieninę arba šiferio dangą, o jei orite, kad danga būtų kuo ilgaamžiškesnė, ir atrodytų tikrai prabangiai, tokiu atveju rinkitės čerpinę stogo dangą, kurią sumontuoti padės patyrę šios srities specialistai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *