Nebrangi reklama – reklaminės skrajutės

Retas norėtų išnešioti reklamines skrajutes pats. Tai nelengvas darbas, ypač dabar, kada laiptinėse įrengti kodai. Norėdami patekti į daugiabučio laiptinę, kurioje yra gyventojų pašto dėžutės, turite žinoti kodą, kuris paprastai yra žinomas tik namo gyventojams. Patogiausia kreiptis į įmones, kurių darbas – skrajučių platinimas. Dažniausiai siūloma ir paslauga – skrajučių gamyba. Viskas vienoje vietoje klientų patogumui. Sutaupysite laiko, nereikės vargti ieškant kas atspausdintų, o po to išplatintų. Tokias paslaugas siūlo IRV spaustuvė. Viską galite gauti iš vienų rankų. Tai patogu ir šiuolaikiška. Galite rasti ir daugiau kompanijų, kurios užsiima spausdinimu bei spaudos platinimu. Atlikus platinimo darbus kiekviena įmonė turėtų jums pateikti ataskaitą. Dažniausiai pateikiama nemokamai.

skrajuciu-platinimasSpausdinant skrajutes rekomenduojama, kad joje būtų:

  • Įmonės pavadinimas.
  • Tikslus adresas, kur galima rasti jūsų įmonę.
  • Kontaktinis telefonas  bei elektroninis paštas.
  • Įmonės internetinė svetainė, kurioje klientai galėtų rasti teikiamų paslaugų arba parduodamų prekių sąrašą.
  • Įmonės logotipas.
  • Trumpas teikiamų paslaugų aprašymas.
  • Nuotrauka atliekamų paslaugų ar parduodamų prekių.

Skrajutė turėtų būti tokia, kad sudomintų būsimą ar esamą jūsų klientą, kad jam nekiltų noras išmesti, kaip eilinę reklamą, kurių nemažai galite rasti savo pašto dėžutėje. Skrajučių gamyba bei skrajučių platinimas gali jums labai pagelbėti, pagerinti įmonės finansinę padėtį. Tokiu būdu į jūsų įmonę kreipsis daugiau klientų, kurie anksčiau galbūt ir nežinojo, kad esate. Skrajutės paprastai platinamos aplinkinėse gatvėse arba rajonuose. Galite rinktis ar informaciją skleisite daugiabučiuose namuose, ar individualiuose namuose, ar įmonėse. Tai priklauso nuo to, kam skirtos jūsų siūlomos prekės ar paslaugos. Yra galimybė platinti skrajutes neskirstant (įmonių ar namų), tiesiog platinti visur. Prireiks didesnio kiekio spaudos darbų, kadangi pašto dėžučių kiekis bus didesnis. Galite rinktis kitą platinimo būdą, kada skrajutės yra paduodamos praeiviams tiesiai į rankas. Toks platinimo būdas gali kainuoti brangiau, kadangi reikalingi žmonės, kurie dalintų reklamą gatvėje ar kitoje pasirinktoje vietoje. Toks būdas gali atvesti daugiau klientų, kadangi skrajutė paduota tiesiai į rankas, paprastai padaro didesnį įspūdį. Daugelis žmonių labiau susidomi, nei radę reklamą savo pašto dėžutėje. Dažnai galime pamatyti tokį platinimo būdą parodose, prekybos centruose, verslo centruose, kur didesnis žmonių srautas. Taip galite surasti daugiau naujų klientų. Norėdami, kad daugiau žmonių susidomėtų jūsų įmone, galite ant skrajutės parašyti mažiausias kainas (siūlomų paslaugų ar prekių). Paprastai tai kelia didesnį susidomėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *