Mokyklinės uniformos

Turbūt kiekvienas mūsų atsimena mokyklos laikus, kuomet reikėjo dėvėti rudą, ir, beje, būkim atviri, nelabai gražią mokyklinę uniformą. Kurį laiką dauguma mokyklų buvo atsisakiusios tokios aprangos, tačiau šiandien vėl grįžtame prie to paties. Laimei, šiandien mokyklinės uniformos tikrai nebešiurpina, nebesiūnamos "išaugimui", taigi, mokiniai gali jaustis patogiai ir nekompleksuoti dėl privalomos aprangos.

Mokyklinės uniformosAtėjus naujiems mokslo metams, tėvams tenka susidaryti sąrašus, ko reikia mokiniui, bei, deja, plačiai atverti piniginę. Į tą sąrašą patenka ir knygos, ir mokyklinės uniformos, įvairios kanceliarinės prekės, sportinė apranga ir t.t. Tai gali kainuoti iš tiesų nemažai, tačiau tikrai nemažai prekių galima rasti su ženklia nuolaida, tereikia gerai paieškoti. Pavyzdžiui, knygos gali būti perkamos "urmu", ir tai tikrai kainuos pigiau. Kartais tuo pasirūpina mokytojai, o kartais ir ne, taigi, gudriems tėveliams tenka kooperuotis, norint, kad knygos kainuotų kuo pigiau.

Dažnai svarstoma, ar mokyklinės uniformos tikrai būtinos, ar tai – jau praeities dalykas. Vis dėlto,dauguma gimnazijų renkasi pirmąjį variantą, nes mano, kad tai duoda daugiau naudos. Visų pirma, mokiniai, dėvėdami mokyklinę uniformą, išmoksta disciplinos – kiekvieną dieną reikia pasirūpint, kad mokyklinė uniforma būtų švari ir išlyginta. Kitas dalykas – visi mokiniai apsirengę vienodai. Nors kai kurie teigia, kad mokyklinės uniformos užgožia moksleivio asmenybę, tačiau, reikia sutikti, kad tai skamba gana absurdiškai. Į mokyklą turi būti einama ne madųdemostruoti, o mokytis, ir kartais, reikia sutikti, kai kurie mokiniai, "pabrėždami savo individualumą", tikrai perlenkia lazdą. Kiek daug galime pamatyti mokinių mokyklose, kuriose nereikalingos mokyklinės uniformos, kurie į mokyklą ateina apsirengę kaip į klubą. Tai, žinoma, gali blaškyti kitų mokinių dėmesį mokymosi procese. Be to,mokyklinės uniformos užtikrina, kad mokiniai bus apsirengę vienodai: kai kurie mokiniai, kurių šeimoje vis trūksta pinigų, negali sau leisti įsigyti tokių drabužių, kokiais rengiasi dauguma bendraklasių, o tai gali įvaryti kompleksus. nors atrodo, kad apranga, tai – smulkmena, tačiau prisiminkite savo mokyklos laikus – ar visada jautėtės patogiai, kai negalėjote apsirengti taip, kaip kiti (ne dėl savo apsisprendimo)?

Taigi, mokyklinės uniformos gali būti tikrai naudingos. Tai gali užtikrinti, kad visi mokiniai jausis lygūs, ir niekienoapranga neblaškys kitų besimokančiųjų. Taigi, mokyklinės uniformos – vienas geriausių mokyklos apsisprendimų – tegu mokiniai į mokyklą eina mokytis, ir jų dėmesio niekas neblaško.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *