Miško kaina

Tikrai gana dažnai susiduriama su tokia situacija, kad turimas miškas nepasiteisina, taigi, pradedama ieškoti būdų, kaip jį parduoti. Žinoma, kiekvienas miško savininkas tikisi, kad miško kaina bus kuo didesnė, ir jį pavyks parduoti pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Taigi, ką daryti, norint parduoti mišką?

Šiandien tai padaryti nėra taip ir sudėtinga: egzistuoja tikrai ne viena bendrovė, siūlanti nupirkti jūsų turimą mišką jums palankiausia kaina. Taigi, ką daryti, norint parduoti savo mišką? Pirmiausia galite į paieškos sistemą įvesti raktažodį "perka mišką", ir tikrai rasite nemažai užklausos rezultatų. Ne visada palanku kreiptis į pavienius asmenis, perkančius mišką, nes pasiūlyta miško kaina gali būti pernelyg maža. Kadangi kiekvienas miško savininkas norėtų mišką parduoti kuo brangiau, vertėtų kreiptis į bendroves, superkančias miškus.Paprastai tereikia užpildyti trumpą anketą, kurioje reikės nurodyti savo asmeninius duomenis, kontaktus bei miško identifikacijos numerį. Jei žinote tikslią savo miško kainą, ją taip pat galite įrašyti. Netrukus su jumis bus susisiekta, ir galėsite aptarti miško pardavimo sąlygas.

Kodėl verta parduoti savo mišką bendrovėms?

Visų pirma, tai verta daryti dėl to, kad jums bus pasiūlyta pati geriausia miško kaina. Už vieną miško hektarą jums gali būti pasiūlyta nuo 5 iki 50 tūkstančių litų. Jei žinote tikslią savo miško kainą, galite tikėtis, kad jums bus pasiūlyta dar didesnė pinigų suma, taigi, maža to, kad nieko neprarasite, už savo mišką galėsite gauti daugiau pinigų nei jis yra vertas.

Taigi, savo mišką šiandien parduoti tikrai paprasta – jums tereikia žinoti savo turimo miško identifikacijos numerį. Jei baiminatės, kad jums bus pasiūlyta pernelyg maža pinigų suma, galite pasiskaičiuoti realią savo miško kainą (paprastai to daryti paprasčiausiai neapsimoka, kadangi ši paslauga kainuoja papildomai), taigi, tikrai neverta baimintis, kad galite likti apgauti. Nuosavas miškas retai kada duoda realų pelną, taigi, jei norite jį parduoti, kreipkitės dėl miško pardavimo jau šiandien – tikrai nesigailėsite: miškas bus nupirktas tikrai palankiomissąlygomis, jums nebeteks gaišti laiko, ieškant pirkėjo, ir už mišką gausite tikrai nemažą pinigų sumą.

1 komentaras

  1. kai kurie miškai neturi 5000 litų vertės, svarbu vieta ir miško būklė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *