Kaip kvėpintis vyrui

Galbūt dėl to, kad moterys turi tuzinus įvairiausių kosmetikos priemonių, būtent kvepalai vyrams yra vienas dažniausiai dovanojamų grožio priemonių. Jeigu parfumeriją galima vadinti grožio priemone. Tačiau faktai rodo tai, kad būtent į vyriškus kvepalus yra linkstama investuoti, rinktis juos geresnės kokybės, žinomo gamintojo. Kadangi vyrai neturi krūvos kosmetikos, kvepalai gali daug ką apie juos pasakyti. Kaip iš tiesų reikėtų kvėpintis vyrams?

Pirmiausia – higiena

Tai, kad vyrai nenaudoja labai daug kosmetikos, nereiškia, kad kvepalai vyrams turėtų būti vienintelis grožio ir higienos, taip pat gero kvapo palaikymo būdas. Visgi jie taip pat yra labai svarbus higienos, tvarkos dalykas, bet tik po to, kai yra laikomasi įprastų higienos reikalavimų. Svarbiausia yra reguliariai eiti į dušą, o po dušo naudoti dezodorantus, atipersperantus. Jeigu reikia, galima naudoti ir kojų dezodorantus. Šios medžiagos, tepamos ar purškiamos ant švaraus kūno, užkerta kelią nemalonaus prakaito kvapo atsiradimui. Žinoma, sveika mityba irgi yra labai svarbi, nes kai sveikai maitiniesi, nepersivalgai vakarais, tai ir žmogaus kūno kvapas būna geresnis. Tad pirmiausia reikia sutvarkyti asmens higieną. Didžiausia klaida yra nesirūpinti higiena ir prisikvėpinti tiek, kad net silpna nuo kvapų būtų. Palaikant švarą, kvėpintis daug nereikia, tačiau geras kvapas padarys įspūdį. Net ir nepasikvėpinusgalima būti, svarbiausia laikytis higienos.

Užtenka ir vienų gerų kvepalų

Kaip ir visi kiti dalykai, kvepalai vyrams jau geriau būtų vieni ir kokybiški, negu šimtai pigaus skysčio buteliukų. Vyrui pakanka turėti vienus gerus kvepalus. Kaip išsirinkti kvapą? Rinktis originalių gamintojų, tad jie bus kokybiški ir ilgiau išsilaikys. Taip pat reikėtų rinktis tokį kvapą, kuris ne per aštrus, užsiuodžia ne iš toli, o iš arti, kuris nėra labai saldus ir nekelia šleikštulio.

Kaip kvėpintis

Kvėpintis reikia mokėti. Paprastai ekspertai sako, kad geriausia kvėpintis ant drabužių, nes tada kvapas ilgiau išlieka. Tačiau verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad kvapas neturėtų būti toks stiprus, kad svaigintų, tad nereikia purkšti per daug. Be to, kai kurie rūbai iškart įgis dėmes, jeigu ant jų papurkšite. Tad visada geriau kvepalus purkšite per atstumą, kad atsirastų ne dėmė, o tik lengva dulksna padengtų audinį. Taip pat geriau vis tiek tą darykite ant vidinės audinių pusės, ne balto audinio. Tada tikrai išvengsite dėmės atsiradimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *