Interviu su dėžučių gamintoju

Kai į namus patenka kartoninė nauja dėžutė, darosi įdomu, ar dezuciu gamyba yra įdomus darbas. Dėžučių fabrike dirbantis Igoris sako, kad jam šis darbas tikrai patinka.

Kaip įsidarbinote dėžučių fabrike?

Buvau emigravęs į Angliją ir norėjau ten užsidirbti daugiau. Tačiau per dvejus metus ten tik kentėjau ir vos išsilaikiau pragyvenimui. Visur mane žemindavo kaip kitatautį, su prasta anglų kalba ir darbo beveik negalėjau rasti. Galiausiai nusprendžiau, kad reikia grįžti į Lietuvą, ir čia dirbti. Per skelbimus pamačiau, kad fabrike, kuriame vyksta dezuciugamyba, ieškomas žmogus. Parašiau laišką, pasiskambinau, paklausiau, ar mane priimtų. Iš to, ką sukalbėjome telefonu, supratau, kad tai labai malonūs žmonės ir jie mielai priims į darbą. Todėl nieko nelaukdamas pasakiau„goodbye“ savo darbovietei ir grįžau į Lietuvą.

Kodėl jums patinka dirbti su dėžutėmis?

Dėl daugybės priežasčių man labai čia patinka dirbti. Visų pirma, aš esu ekologijos šalininkas, o dėžutės gaminamos iš labai natūralaus dalyko – popieriaus. Antra, man visada patiko popieriaus gaminiai, man jie kvepėdavo, gal dėl to ir tiek knygų esu daug skaitęs. Tad, viską įvertinus, man tikrai patinka ta aplinka. Dar prisideda tai, kad darbas niekada nėra monotoniškas, nes kaskart eina vis kitokių dėžučių užsakymai. Be to, dažniausiai yra labai smagi pamaina, su kuria gera dirbti, ir žinai, ne tik kad tu mėgsti tuos žmones, bet ir kad gali jais pasitikėti ir su jais net padarysi labai gerą užsakymą.

Kaip jaučiasi kiti žmonės, dirbantys čia?

Bent jau mano pamainoje visi nusiteikę teigiamai. Atlyginimas, kaip dirbant gamyboje, yra gana aukštas. Darbas nėra kenksminga,s jis įdomus, o žmonės vieni kitiems geri ir paslaugūs.Visiška priešingybė darbui Užsienyje.

Ar pasikeitė čia dirbant jūsų požiūris į dezuciu gamyba ir į įvairias pakuotes?

Išsivysto tam tikras profesinis žvilgsnis, kada paėmus bet kokią dėžutę ar pakuotę, mintyse matai brėžinį, iš kokių dalių ji padaryta ir net gal su kuriomis staklėmis bei printeriais pagaminta.

Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *