Mėnesio archyvas: 2015 m. rugsėjo mėn.

Kursai pagerino kalbą

Agnė pasakoja, kaip jai anglų kalbos kursai pradėjo „pralaužti“ ledus kalboje. Anksčiau moteris suprasdavo ne viską, ką girdėdavo angliškose žiniose, mokslinėse konferencijose. Skaityti visada tekdavo tik su žodynu – be jo paprasčiausiai daugybė žodžių taip ir likdavo nesuprasti, negirdėti. O blogiausia būdavo su kalbėjimu – ji bijodavo žodį pasakyti. Neseniai grįžusi iš kelionės moteris pasakoja, kaip pasikeitė jos anglų kalbos įgūdžiai.

Kelionė buvo paprasta

Išmokite užsienio kalbųKeliaudama moteris paprastai labai norėdavo turėti tokią kompaniją, kuri vietoje jos pakalbėtų angliškai. „Žinote, man per daug vargo, per daug streso. Dar kažko paklausti tai galėdavau, bet paskui kai jau reikia suprast, ką sako, tai labai gėda būdavo, nes geriausiai suprasdavau, ką rankom parodo, o ne ką pasako. Tai ant kelionių tikrai labai šitas dalykas jaučiasi, kada tu moki gerai kalbėti, o kada visai nieko gero iš tavęs. Na taip, grįžus į Lietuvą paskui taip būdavo, kad atrodydavo, jog ir čia noriu kam nors parduotuvėje angliškai kažką pasakyti, nors tai ir nesąmonė. Bet dabar man buvo toks keistas įspūdis. Na, žinote, galvojau, kad tiesiog nukeliausiu ir bus paprasčiau kažkaip paklausti ko nors. Tačiau buvo toks jausmas, kad aš apskritai neatsijungiau nuo namų, kad tebesu Lietuvoje, ar kažkur panašiai. Kadangi išvykau į anglakalbę aplinką, o anglų kalba man tapo suprantama kaip lietuvių, tai aš net nepasijaučiau kaip tikrame užsienyje. Malonu skaityti angliškai arba kalbėtis, kai viską supranti, kai viskas taip sklandu ir paprasta – bet tada galvoji, palaukite, aš juk keliavau į užsienį, tai kaip čia taip dabar išeina?“ – kelio įspūdžiais dalijasi moteris.

Kursai labai padeda

Skaityti straipsnį “Kursai pagerino kalbą” »

Slidinėjimas – puiki pramoga visai šeimai

Nors nemažai žmonių daliai artėjanti žiema kelia siaubą, tačiau, tenka pripažinti, kad ir šiuo metų laiku galima susirasti iš tiesų puikių užsiėmimų. Vienas jų – tai slidinėjimas, kuris gali būti iš tiesų puiki pramoga visai šeimai.

Pramogaukite su šeimaJei orai mūsų šalyje nėra pakankamai palankūs, tokiu atveju visada galima pagalvoti apie kelionę į užsienio šalis, ir tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių. Tokios kelionės kainos gali būti tikrai labai palankios, – tereikia pasirinkti tokią kelionių agentūrą, kuri galėtų pasiūlyti pačias palankiausias slidinėjimo kelionės kainas.

Ieškoti tokių kelionių galite tiesiog internetu, ir tikrai labai greitai galėsite atrasti tokius pasiūlymus, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Neretai į kelionės paketą yra įskaičiuota pati kelionė į užsienio šalį, bagažas, apgyvendinimas, pervežimas, ir slidinėjimo instruktoriaus paslaugos. Tokias keliones vis dažniau nusprendžia pasirinkti ne tik pažengę slidininkai, bet ir mėgėjai bei pradedantieji. Slidinėjimas kalnuose visada gali užtikrinti dar daugiau įspūdžių, ir čia yra galima slidinėti net ir tuomet, kada mūsų šalies žiema tam yra nepalanki.

Skaityti straipsnį “Slidinėjimas – puiki pramoga visai šeimai” »