Mėnesio archyvas: 2015 m. gegužės mėn.

Kvepalų parduotuvė internete: kiek gi šiais laikais kainuoja pačios populiariausios produkcijos?

Tikriausiai, jog niekam nekyla abejonių, kalbant apie moteris, jog pastarosios galėtų, kad ir visas asmenines santaupas išleisti, jeigu galutiniame rezultate jaustųsi pasitikinčios savimi ir galinčios it užkariauti pasaulį. Kitais žodžiais sakant, moterims neįtikėtinai patinka leisti individualius šeimos finansus savo pramogoms, o tai, tikriausiai, kaip ir yra suprantami padariniai.

Moterų kvepalai internetuTiesą sakant, šiandieną taip pat planuojame pašnekėti apie vieną paslaugą, kuriai dauguma moterų jaučia milžiniškas simpatijas – tai kvepalų parduotuvė internete. Šį kartą pabandysime ne vien tik pristatyti kompanijos – http://www.estele.eu/lt/kvepalai/moteriski.html – pasiūlą, tačiau be viso to ir paaiškinti, kodėl gi kvepalai yra itin svarbus žmogaus aprangos aksesuaras, kad ir kaip ten keistai visą tai beskambėtų. Nuoširdžiai tikimės, jog šiandienos turinys ne vien tik leis racionaliau mąstyti žmonėms, tačiau be viso to ir paskatins pardavimus šioje nišoje – tai yra esminės mūsų siekiamybės, kurias pasistengsime patenkinti, viršydami skaitytojų lūkesčius.

Skaityti straipsnį “Kvepalų parduotuvė internete: kiek gi šiais laikais kainuoja pačios populiariausios produkcijos?” »

Šviestuvai ir LED lemputės

Apšvietimas labai svarbus kiekvienoje patalpoje. Šiuo metu siūlomos įvairios led lemputės, šviestuvai, lempos ir kt. Sprendimų kaip pagyvinti ar apšviesti reikiamas erdves – gausu. Tereikia atsižvelgti į patalpos dydį, jos paskirtį ir norimą apšvietimo lygį.

Šviestuvai LEDŠiuo metu labai populiarūs sviestuvai su led lemputėmis. Renkantis tokį apšvietimą reikia atkreipti dėmesį į galimus pasirinkimus. Labai svarbus parametras – šviestuvo galia. Patalpoms, kurių plotas didelis arba reikia intensyvaus apšvietimo perkamos didesnio galingumo (W) lemputės. Taip pat yra svarbus šviestuvo efektyvus darbo laikas. Pasirinkti tinkamą jums gali padėti parduotuvės konsultantai ir pardavėjai.

Verta paminėti ir saugumą. LED šviestuvai neskleidžia nei infraraudonųjų spindulių, nei ultravioletinių spindulių. Juos galima naudoti nebijant kenksmingo poveikio sveikatai. Galima jas palyginti su liuminescencinėmis lempomis. LED skleis šviesą tolygiau. Be to, daugelyje patalpų kuriamas interjeras ir kruopščiai parenkamos spalvos bei atspalviai. Kai kurios šviesos gali viską iškreipti. To nebus, jei patalpoje bus LED apšvietimas. Šviesa ne tik tolygiau bus paskirstyta, bet ir neiškreips tikrųjų spalvų bei atspalvių. Taip pat tokia šviesa nebus žalinga akims, nes nemirguliuoja.

Skaityti straipsnį “Šviestuvai ir LED lemputės” »