Mėnesio archyvas: 2014 m. spalio mėn.

Šildytuvai padeda kurti jaukumą namuose

Sakoma, kad tik jaukiuose namuose gali karaliauti harmonija ir ramybė: po alinančios darbo dienos, grįžus į jaukius namus, yra lengva ne tik atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius, bet ir džiaugtis namų skleidžiama ramybe. Turbūt neįmanoma įsivaizduoti jaukumu alsuojančių namų, kuriuose yra šalta bei nemalonu būti. Artėjant šaltajam sezonui, šilumos namuose klausimas tampa itin aktualus: kokių papildomų priemonių reikia imtis, norint turėti šiltus namus? Oro sildytuvai – tai puikus būdas sušildyti namus ir taip suteikti jiems jaukumo.

SildytuvaiDažnai esant ypač šaltam orui, radiatorių skleidžiamos šilumos nepakanka, todėl vienintelė išeitis žmonėms, mėgstantiems šilumą, tampa šildytuvai. Vieni efektyviausių oro šildytuvų yra konvekciniai. Šių šildytuvų veikimo principas labai paprastas: šaltas oras patenka į šildytuvą per apačioje esančias groteles, šildytuvo viduje esantis kaitinimo elementas sušildo orą ir jis kyla į viršų (nes šiltas oras yra lengvesnis nei šaltas), ir per šildytuvo viršuje esančias groteles oras išeina į patalpą ir taip ją sušildo. Konvekcinis, arba dar kitaip vadinamas „elektriniu“, šildytuvas nesausina oro, todėl itin tinka patalpose, kurios nepasižymi labai didele drėgme.

Kiti prietaisai, šildantys orą, kurie yra ne ką mažiau populiarūs šilumą mėgstančių žmonių tarpe, yra šilumos ventiliatoriai. Šie prietaisai sušildo patalpas ventiliatoriaus pagalba – šaltas oras yra sušildomas spiralėje, o ventiliatorius jau sušildytą orą paskleidžia po visą patalpą. Svarbiausia priežastis, lemianti kodėl žmonės renkasi tokio tipo šildytuvus – mažas jų dydis. Kadangi šie šildymo prietaisai nėra itin dideli, jie gali būti lengvai transportuojami iš patalpos į patalpą, taip užtikrinant, kad visos namo vietos turėtų pakankamą ir malonę šilumą.

Kita šildytuvų kategorija – tai tepaliniai šildymo aparatai, kurių veikimo principas yra labai panašus į įprastus radiatorius, tačiau vietoj vandens šie šildytuvai yra užpildomi tepalu. Didžiausias jų privalumas – laikas, per kurį jie atšąla, todėl šie prietaisai yra gana saugūs, jų nereikia palikti įjungus visą laiką.

Taip pat svarbu paminėti, kad visuomenėje vyrauja nuomonė, jog šildytuvų sunaudojamas elektros energijos kiekis yra neadekvatus, todėl daugelis žmonių dėl šios priežasties vengia įsigyti šildytuvus. Jau yra įrodyta, kad tai – tik mitas, nes naujos kartos šildytuvai, nors yra efektyvūs ir per gana trumpą laiką sušildo vėsią patalpą, dėl naujų technologijų ir pakitusio veikimo principo, nenaudoja daug elektros energijos, todėl ypač tinka žmonėms, kurie mėgsta šilumą ir jaukumą namuose, tačiau nori sutaupyti ir neišleisti didelės sumos pinigų, apmokant sąskaitas už elektros energiją. Kitas mitas, su kuriuo susiduria žmonės, norintys įsigyti šildytuvus – tai garsas, skleidžiamas veikiant šildytuvams.

Patobulėjus technologijoms, yra sukurta šildytuvų, kurie gaminami su termostatu – tokie šildymo aparatai automatiškai įsijungia ir išsijungia tada, kai patalpos temperatūra pasiekia tam tikrą ribą. Toks veikimo principas garantuoja: šildytuvų veikimo garsas yra sumažintas iki minimumo, nes jie ima veikti tik tada, kai patalpos temperatūra pasiekia nustatytą lygį.

Taigi, šildytuvų nauda yra neabejotina – jie ne tik sušildo patalpas, bet ir kuria jaukesnę namų atmosferą. Būtent dėl šios priežasties šildytuvai tampa vienais iš svarbiausių prietaisų kiekvienoje šeimoje, ypač reikalingų užklupus šaltai bei nemaloniai lietuviškai žiemai.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste ar miestelyje jums gali labai būti naudinga. Tai gali išspręsti problemas, kurios susiję su transportu. Planuojate šventę, renginį, draugų susibūrimą? Jums reikia mikroautobuso, tačiau nei jūs, nei draugai neturi nuosavo? Galite išsinuomoti reikiamam laikotarpiui. Tai patogu ir lengvai išspręsite transporto klausimą. Rezervuokite jums patikusį mikroautobusą, palikite užstatą (jei to reikalauja nuomotojas) ir pasiimkite jį sutartu laiku. Pasirinkimas yra tikrai nemažas, yra daug gerų pasiūlymų. Kiekvienas nuomotojas stengiasi patenkinti klientų pageidavimus.

mikroautobusų nuoma VilniujeNuomojantis mikroautobusą, labai svarbu, kad jis būtų tvarkingas. Techniškai netvarkingos transporto priemonės gali jums sugadinti ekskursiją išvyką ar tiesiog kelionę į namus. Nuomotis mikroautobusus Vilniuje ar kituose miestuose galite įvairiems tikslams. Mikroautobusuose įprastai būna aštuonios vietos keleiviams. Lengvuoju automobiliu tiek žmonių vienu metu negali važiuoti. Mikroautobusai puikiai tiks grupei žmonių. Įmonėse, kurios siūlo transporto priemonių nuomą, galite mikroautobusus išsinuomoti kelionei ne tik po Lietuvą, bet ir į kitas šalis.

Kiekvienas nori, kad kelionė, ypač jei ji trunka ilgiau, būtų maloni. Nepamirškite apie bagažinę, jei keliauja grupė žmonių toliau, ne vienai dienai, savaime suprantama, kad bus lagaminų. Pasidomėkite nuomojamo mikroautobuso bagažinės dydžiu. Nei vienam keleiviui nebus patogi kelionė, jei prie savęs reikės laikyti didžiulį lagaminą.

Mikroautobuse turėtų būti kondicionieriai. Jie skirti, jei važiuojate vasarą. Karštis kelionėje, vargu ar kam nors patiks. Važiuojant žiemą, rinkitės transporto priemonę, kurioje yra šildomas ne tik priekis, bet ir galas. Ši informacija, įprastai, būna pateikiama įmonių internetiniuose puslapiuose. Norėdami išnuomoti mikroautobusus, nuomotojai patalpina internete siūlomų transporto priemonių nuotraukas. Pateikiami aprašymai, kuriuose galite rasti reikiamą informaciją. Kiekvienam svarbu yra žinoti, ar pasirinktas mikroautobusas nėra senas. Nuomotojas turėtų nurodyti pagaminimo metus. Svarbu yra tai, kokia kuro rūšis naudojama. Norinčius nuomotis mikroautobusus gali dominti variklio galia. Jei klientas moka už kurą, jam, žinoma, bus įdomu kokios yra kuro sąnaudos. Dažniausiai ši informacija pateikiama šimtui kilometrų. Vieni nuomotojai stengiasi pateikti kuo išsamesnę bei tikslesnę informaciją apie siūlomas nuomai transporto priemones, o kiti tik deda nuotraukas ir parašo svarbiausius dalykus. Kiekvienas, kuris nori nuomotis mikroautobusą, ypač ilgesniam laikui ar tolimesnei kelionei, norės žinoti, kaip įmanoma, daugiau.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje siūloma daugelio įmonių, norinčių pasinaudoti tokiomis paslaugomis, taip pat, netrūksta. Rinktis tikrai galite, jums teriekia nuspręsti, kuris pasiūlymas jums labiausiai tinka.