Mėnesio archyvas: 2014 m. kovo mėn.

Stogo dangos: kokias rinktis?

Šiandien stogo dangų pasirinkimu tikrai negalėtume skųstis, tačiau tai ne visada palengvina apsisprendimą. Rinktis tikrai yra iš ko, taigi, gana dažnai klausiama, kokios stogo dangos gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu.

stogo dangosVienas dažniausių sprendimų plieninė stogo danga, kurią montuoti tikrai nėra sudėtinga, o ilgaamžiškumas ir patvarumas tikrai garantuotas. Taip pat svarbu ir tai, kad tokios stogo dangos kaina nėra didelė, todėl tokį pasirinkimą gali sau leisti praktiškai kiekvienas. Plieninė stogo danga netiks tik tuo atveju, jei namas yra rąstinis – šiuo atveju reikėtų rinktis sunkesnę dangą, pavyzdžiui, čerpinę. Taip pat tuo atveju, jei stogas yra netaisyklingos formos, montavimo darbai gali būti kiek sudėtingesni. Jei norite, kad lyjant stogo danga nebarškėtų ir netrikdytų jūsų poilsio, tokiu atveju, jums reikėtų pasirūpinti ir specialia garsio izoliacija.

Skaityti straipsnį “Stogo dangos: kokias rinktis?” »

Miegmaišiai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Miegmaišiai – vieni dažniausių pirkinių, kai ruošiamasi vasarai. Atšilus orams vis dažniau pagalvojame apie iškylas, kurias organizuosime vasarą, ir čia tikrai nepavyks išsiversti be miegmaišio. Taigi, gana dažnai iškyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausią miegmaišį, kuris užtikrintų patogų miegą palapinėje.

Visų pirma, svarbu tai, kur pirkti miegmaišį – nors jų galima rasti ir didžiosiose maisto prekių parduotuvėse, tačiau šis pasirinkimas ne visada tinkamiausias, jei norite tikrai kokybiškos prekės. Palankiausia miegmaišius pirkti specializuotose turizmo prekių parduotuvėse – jų fizinėse prekybos vietose arba internetu. Galėsite būti užtikrinti, kad rasite gausų kokybiškų miegmaišių pasirinkimą, tad rinktis tikrai bus iš ko.

Įvertinkite, kokiai temperatūrai esant jums dažniausiai tenka nakvoti palapinėje. Jei iškylauti pradedate dar ganėtinai vėsiais orais, labai svarbu, kokia yra miegmaišio komforto temperatūra – nepamirškite, kad miegmaišio temperatūra yra nekintanti, tad renkantis tinkamiausią prekę įvertinkite jos komforto temperatūrą.

Skaityti straipsnį “Miegmaišiai: kaip išsirinkti tinkamiausią?” »

Autobusų nuoma: klausimai ir atsakymai

Autobusų nuoma gali praversti daugybėje situacijų, ir tai galėtų būti pačiu praktiškiausiu sprendimu. Vis dėlto, nors tai Lietuvoje ir nėra naujovė, gana dažnai apie autobusų nuomą iškyla įvairių klausimų. Taigi, pabandysime į juos atsakyti.

Gana dažnai klausiama, ką daryti, norint išsinuomoti autobusą: tai padaryti šiandien labai paprasta, nes susirasti autobusą, kuris atitiktų jūsų lūkesčius, galite susirasti tiesiog internetu. Viename internetiniame puslapyje galite rasti visų Lietuvos autobusų parkų nuomojamus autobusus. Rinktis tikrai bus iš ko, taigi, galėsite išsirinkti tokį autobusą, kuris tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Kai išsirinksite jus dominantį autobusą, teliks susisiekti nurodytu kontaktiniu numeriu ir išsiaiškinti, kokios autobuso nuomos sąlygos. Taip pat galėsi terezervuoti išsirinktą autobusą ir būti užtikrintais, kad reikiamą dieną šis autobusas tikrai bus laisvas.

Taip pat gana dažnai klausiama, kiek kainuoja autobusų nuoma, tačiau į šį klausimą negalima vienareikšmiškai atsakyti – tai priklausys nuo to, kokį autobusą išsirinksite, kuriam laikotarpiui nuomositės autobusą, o taip pat ir nuo pačios bendrovės nustatytų įkainių. Paprastai nuomojantis autobusą ilgesniam laikui, paros nuomos kaina mažėja, taigi, nuomotis ilgesniam laikui kainuoja pigiau.

Skaityti straipsnį “Autobusų nuoma: klausimai ir atsakymai” »

Automobilių nuoma: mitai ir realybė

Automobilių nuoma paskutiniu metu sparčiai ėmė populiarėti ir mūsų šalyje: nors užsienyje tai tikrai nėra jokia naujiena, ir automobiliai nuomojami gana dažnai, tačiau Lietuvoje ši paslauga pradėjo populiarėti visai neseniai. Gana dažnai apie automobilių nuomą sklando įvairiausių gandų, kurie dažniausiai yra tiesiog nepagrįsti. Taigi, kaip viskas yra iš tikrųjų?

Visų pirma, gana dažnai manoma, kad nuomotis automobilį paprasčiausiai neapsimoka, nes tai kainuoja pernelyg brangiai, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Kur kas brangiau būtų važinėti taksi, jei tenka įveikti nemažus atstumus ar daug važinėti mieste. Nuomotis automobilį gali būti palanku tikrai daugelyje situacijų, ir gana dažnais atvejais tai gali būti ne tik paprasčiausias, bet ir ekonomiškiausias sprendimas.

Skaityti straipsnį “Automobilių nuoma: mitai ir realybė” »

Turistinės kuprinės

Mėgstantiems turistinius žygius tenka pasirūpinti daugybe daiktų, galinčių praversti išvykoje. Vienas svarbiausių daiktų – tai turistinės kuprinės, kurios turėtų būti pakankamai patogios ir atitiktų paskirtį. Taigi, kaip išsirinkti turistinę kuprinę?

Visų pirma apsispręskite dėl kuprinės dydžio – apgalvokite, kiek paprastai daiktų imate į turistinį žygį, ir įsitikinkite, kad tilps visi jums reikalingi daiktai. Taip pat apgalvokite, kiek turėtų būti išorinių kišenių, į kurias galėtumėte susidėti smulkius dažnai naudojamus daiktus.

Labai svarbu, kad kuprinė būtų itin patogi. Gana dažnai įvairiuose žygiuose tenka eiti tikrai nemažus atstumus pėsčiomis, taigi, su savimi neštis visus reikalingus daiktus gali būti ganėtinai sudėtinga. Taigi, kad nugaros apkrova būtų kuo mažesnė, stenkitės gana kruopščiai rinktis kuprinę ir neskubėti apsispręsti.

Skaityti straipsnį “Turistinės kuprinės” »