Mėnesio archyvas: 2014 m. sausio mėn.

Ką daryti, kad imunitetas sustiprėtų?

Niekam ne paslaptis, kad keičiantis sezonui imunitetas susilpnėja. Taigi, nieko nuostabaus, kad pasikeitus orams sergame dažniau. Deja, tai tikrai nemalonu, ir tenka daug laiko praleisti lovoje. Šiandien gyvename pakankamai įtemptu gyvenimo ritmu, ir sirgti… paprasčiausiai neturime laiko. Taigi, k daryti, kad imunitetas taptų stipresnis?

Šiandien tikrai nemažai laiko praleidžiame prie kompiuterio, ir vos ne kas antras darbuotojas visą dieną dirbasėdimą darbą. Tai, žinoma, nėra labai naudinga sveikatai. Sveiko gyvenimo paslaptis yra sveika gyvensena ir pakankamas fizinis aktyvumas, taigi, bent po darbo pasistenkite daugiau pasivaikščioti.

Taip pat yra nemažai maisto produktų, kurie gali padėti stiprinti imunitetą. Pavyzdžiui, kiekvieną dieną patartina suvalgyti bent po šaukštelį natūralaus bičių medaus. Taip pat galite įprasti juo saldinti arbatą, tačiau svarbu žinoti, kad negalima juo saldinti labai karštos arbatos.

Skaityti straipsnį “Ką daryti, kad imunitetas sustiprėtų?” »

Kaip tinkamai įsirengti virtuvę

Virtuviniai baldai – svarbi detalė jūsų namuose. Kiekvienas buto ar namo šeimininkas nori, kad ši patalpa būtų jauki. Baldus galima įsigyti parduotuvėse arba pasidaryti individualiai. Šiandieną daugelis žmonių renkasi virtuvę ir svetainę vienoje patalpoje. Netinkamai pasirinkti virtuvės baldai gali sugadinti interjerą, jei sunku apsispręsti pagelbėti jums gali interjero dizaineriai. Prieš pasirenkant svarbu atkreipti dėmesį į darbo zonas virtuvėje. Kiekvienas nori, kad ši patalpa būtų ne tik jauki, bet ir patogi. Svarbu nuspręsti kokius darbus planuojate atlikti bei kurioje vietoje. Rekomenduojama gerai apgalvoti kurioje vietoje norite laikyti reikiamus daiktus. Daugelis, skubėdami įsirengti butą ar namą, neatkreipia dėmesio į išdėstymą.

Svarbu apsispręsti:

· Kurioje vietoje bus laikomi maisto produktai. Rečiau vartojamus galima padėti atokiau. Tuos, kurių gali prireikti kas dieną pasidėkite, kad būtų „po ranka“.

· Kurią vietą skirsite lėkštėms, puodeliams dubenėliams bei kt. Kiekvienoje virtuvėje yra indai. Jiems vietą skirti rekomenduojama arčiau indaplovės.

· Kurį kampelį pasirinksite priemonėms, kurios padės palaikyti tvarką bei švarą jūsų virtuvėje. Nei vienas namų šeimininkas neišsiverčia be valymo priemonių. Šiuos daiktus bus patogiausia laikyti po kriaukle.

· Kurioje vietoje bus ruošiamas maistas bei laikomi būtiniausi įrankiai. Tam rekomenduojama skirti didesnę dalį erdvės. Indai, kurie reikalingi turėtų būti arti, kad galima būtų juos nesunkiai pasiekti.

Tinkamai įrengta patalpa bei skoningai parinkti virtuvės baldai gali tapti ne tik vieta maisto ruošimui, bet ir jaukiu kampeliu šeimos pasitarimams ar šiltiems pasisėdėjimams.

Skaityti straipsnį “Kaip tinkamai įsirengti virtuvę” »

Keltai į Vokietiją : patogesnis būdas keliauti

Kartais, norint nuvykti į vieną ar kitą šalį, susimąstoma: koks patogiausias būdas keliauti? Rinktis tikrai yra iš ko:l ėktuvai, autobusai, automobiliai ir keltai. Taigi, kuris būdas keliauti yra pats palankiausias?

Žinoma, jei norite atsidurti paskirties vietoje kuo greičiau, lėktuvai yra tiesiog nepamainomi. Galite atsidurti bet kurioje pasaulio vietoje per palyginti trumpą laiką. Vis dėlto, ne visada galima su savimi pasiimti tiek daiktų, kiek jums gali prireikti kelionėje: rankinio bagažo leistinas svoris vis mažėja, taigi, tenka susimokėti už bagažąpapildomai. Keliaujant keltu jums nereikia rūpintis, kad bagažo svoris bus pernelyg didelis, nes jis tiesiog nėra ribojamas. Taigi, galėsite pasiimti tiek daiktų, kiek jums gali prireikti kelionėje – lagaminas nebus sveriamas. Žinoma, keliaujant nuosavu automobiliu arba autobusu taip pat galite pasiimti neriboto svorio bagažą, tačiau tenka rūpintis, ar jis tikrai tilps ir nesudarys nepatogumų kelionės metu.

Skaityti straipsnį “Keltai į Vokietiją : patogesnis būdas keliauti” »