Mėnesio archyvas: 2013 m. lapkričio mėn.

Prezervatyvai: kokios jų rūšys?

Šiandien tikrai turime iš ko rinktis: parduotuvėse ir vaistinėse siūlomas tikrai gausus prezervatyvų pasirinkimas. Taigi, kokie gali būti prezervatyvai ir kokie jų pranašumai?

Vyriški prezervatyvai

Vyriškų prezervatyvų  gali būti labai įvairių: itin plonų, pastorintų, prailginančių varpą, įvairių kvapų bei spalvų, su kauburėliais.

Plonesni prezervatyvai skirti tiems vyrams, kurie skundžiasi, jog prezervatyvas atima dalį malonumo sekso metu. Plonesni prezervatyvai tikrai nėra mažiau saugūs, ir dėl to nerimauti tikrai neverta.

Pastorinti prezervatyvai paprastai būna skirti analiniam seksui. Analinis seksas gana pavoingas, nes tiesioji žarna gali būti gana nesunkiai pažeidžiama, ir galimos įvairios infekcijos. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasirūpinti storesniu prezervatyvu ir vandens pagrindo lubrikantu.

Skaityti straipsnį “Prezervatyvai: kokios jų rūšys?” »

Naujos statybos butai Vilniuje: kokį rinktis?

Kartais norintys įsigyti nuosavą būstą klausinėja, kokį būstą rinktis: su daline apdaila ar jau įrengtą? Ir vienoks, ir kitoks variantas turi savų privalumų ir savų minusų. Naujos statybos butai Vilniuje gali būti dviejų tipų: dalinai arba visiškai įrengti.

Naujos statybos butai VilniujeDalinai įrengti butai paprastai būna dar visai plikomis sienomis, butas praktiškai be jokios apdailos, tai yra, nesuklijuoti tapetai, nesudėtas laminatas ar parketas, neįrengtas vonios kambarys. Viskas, ko galima tikėtis dalinai įrengtame bute, tai naujų plastikinių langų ir naujų šarvuotų durų. Jei buto savininkas nori į butą įsikelti kuo greičiau, šis variantas nėra pats tinkamiausias jau vien dėl to, kad užtruks šiek tiek laiko, kol pavyks įsikelti į naują būstą. Jo įrengimas gali užtrukti tikrai nemažai laiko, tačiau butas bus įrengtas būtent taip, kaip nori pats savininkas, ir nereikės vargintis, norint perklijuotisenus tapetus ar pasikeisti grindis. Viskas gali būti daroma tiesiog pagal savo skonį ir nesijaudinti, kad kažkas neatitiks asmeninių lūkesčių. Dalinai įrengtą butą išsirinkti daug paprasčiau – viskas, kas labiausiai turėtų rūpėti, yra tai, kokioje vietoje yra namas, ar patogi jo lokacija, ar susisiekimas nesudarys jokių kliūčių nuvykti į darbą, miesto centrą, ar į kitus sostinės rajonus. Taigi, butas gali būti išsirenkamas tik pagal pagrindinius kriterijus, nekreipiant dėmesio į buto apdailą. Taigi, tai daug paprasčiau. Tereikia išsirinkti butą patogioje vietoje, pavyzdžiui, naujos statybos butai Ozo gatvėje tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Skaityti straipsnį “Naujos statybos butai Vilniuje: kokį rinktis?” »

Darbas su mozaikiniu tinku

Sparčiai populiarėjantis mozaikinis tinkas siūlo daugybę variantų kaip galima sukurti gražią erdvę namuose ar įstaigoje. Tai sienų ir lubų danga, kurią padengti galima labai paprastai. Taip pat jis tinka tiek išorės, tiek ir vidaus darbams. Šį būdą dažnai renkasi ne tik tie, kurie nori išskirtinio interjero, bet ir tie, kurie nori sutaupyti.

mozaikinis tinkasMozaikinį tinką galima dengti tiek pastatų išorėje, tiek ir viduje. Dengiant patiems, sutaupoma didelė suma pinigų, kuri turėtų būti skirta specialistams. Pateikiami paprasti patarimai tiems, kurie nori patys savo rankomis atlikti remonto darbus. Sienos ar lubos, kurias norite dengti mozaikiniu dekoratyviniu tinku turi būti tvirtos, sausos ir lygios. Jeigu prieš tai buvo dažytos ar klijuota tapetais, tai būtina pašalinti visus likučius. Taip pat nuvalykite dulkes ar purvą. Toliau atliekami glaistymo ir gruntavimo darbai. Gruntą galima dengti spalva pagal pasirinktą apdailos spalvą. Atminkite, kad mozaikinis tinkas jau paruoštas naudojimui, jam tereikia įpilti nurodytą kiekį vandens ir sumaišyti. Ir viskas. Toks tinkas dengiamas nerūdijančiojo plieno mentele.

Skaityti straipsnį “Darbas su mozaikiniu tinku” »