Mėnesio archyvas: 2013 m. rugpjūčio mėn.

Kelnės ir džinsai

Turbūt kiekviena sutiks, kad kelnės  ir džinsai – vieni patogiausių laisvalaikio drabužių. Be to, tai ne tik patogus aprangos akcentas, bet gali būti ir labai stilingas. Jau praėjo tie laikai, kai buvo madingas tik vienoks kelnių pasiuvimo tipas: platėjančios, tiesios ar siaurėjančios kelnės – šiandien galima rinktis tokį tipą, koks artimiausias asmeniniam stiliui bei skoniui.

kelnėsTiesaus sukirpimo džinsai ir kelnės puikiai tinka į darbą. Žinoma, ne kiekvienoje darbovietėje leidžiama mūvėti džinsus, tačiau tiesaus sukirpimo kelnės tinka net ir dirbant ofise bei vaikštant į verslo susitikimus. Gera žinia ta, kad šiandien galima pasirinkti ir kelnių, kurios ne tik dvelkia klasika, bet ir pasižymi įdomiais raštais bei detalėmis. Rinktis tikrai yra iš ko – tiesiog nereikia bijoti eksperimentuoti ir išsiskirti iš pilkos masės. Vasaros metu visai nebūtina rinktis juodų kelnių – parduotuvėse siūloma ir šviesių atspalvių kelnių, kurias galima derinti su švarkeliu ar marškinėliais.

Skaityti straipsnį “Kelnės ir džinsai” »

Apie gėles ir jų užsakymą

Gėlės yra laikomos grožio ir tobulumo simboliu. Paprastai iš nuskintų gėlių yra formuojamos puokštės, kurios yra naudojamos padėkai, sveikinimui ar norint parodyti dėmesį. Įdomu yra tai, kad kiekviena gėlė ar net jos spalva turi tam tikrą simbolinę reikšmę. Pati populiariausia visų laikų gėlė yra rožė. Ji net laikoma visų gėlių karaliene. Raudona rožė – meilės simbolis. Kalbant apie meilę yra manomą, kad tobulos meilės simbolis yra tulpė. Gėlių susijusių su meile yra ir daugiau, pavyzdžiui nemirštančią meilę simbolizuoja neužmirštuolė bei levanda. Pastaruoju metu vis labiau populiarėjanti gėlė yra orchidėja, kuri simbolizuoja tobulumą, grožį ir harmoniją. Egzistuoja labai įvairių rūšių gėlės, kurios turi savo simboliką, tad norintiems dovanoti dovaną turinčią užslėptą simboliką, vertėtų pasidomėti įvairiomis gėlių rūšimis.

gėlėsŠiuolaikinės rinkos ekonomikos sąlygos lėmė tai, kad gėlių pasiūla yra išties didelė. Galite rinktis iš pačių įvairiausių rūšių, spalvų bei dydžių bei formų gėlių.  Egzistuoja didelė gėlių pasiūlą, todėl įprastose parduotuvėse eksponuojamos tik labiausiai perkamos gėlės bei jų puokštės. O norint kažko išskirtinio itin patogu naudotis paslauga gėlės internetu. Naudojantis šia paslauga vien interneto pagalba galėsite rinktis iš beveik visų pasaulyje egzistuojančių gėlių rūšių bei įvairių gėlių puokščių ar net gėlių dekoracijų.

Skaityti straipsnį “Apie gėles ir jų užsakymą” »

Vaistinė: ne tik tada, kai reikia medikamentų

Kiekvienas žmogus turėtų rūpintis savo sveikata, ir ne tik tuomet, kai užpuola ligos, bet ir rūpintis, kad būtų galima ligų išvengti. Vaistinė gali užtikrinti, kad gausite reikiamų vaistų, tačiau ne tik tai – šiandien vaistinėje galite pasidaryti kai kuriuos tyrimus bei pasimatuoti kraujospūdį. Kai kuriose vaistinėse tam tikromis dienomis galima pasidaryti kai kuriuos tyrimus, ir gera žinia ta, kad dažniausiai tai nieko nekainuoja.

vaistinėDauguma vyresnio amžiaus žmonių kenčia nuo aukšto kraujospūdžio, ir to nereikėtų ignoruoti. Kraujospūdžio matuokliai kainuoja gana brangiai, todėl ne kiekvienas gali juos įpirkti. Anksčiau pasimatuoti kraujospūdį galima buvo tik poliklinikoje, tačiau šiandien tai galima padaryti net ir vaistinėje. Pasimatavus kraujospūdį, galite sužinoti, ar jis nėra pernelyg aukštas, ir, jei reikia, imtis tam tikrų veiksmų. Kai kurie žmonės geria vaistus nuo aukšto kraujospūdžio, tačiau ne visi tai daro reguliariai – kai kurie jų geria vaistus tik tuomet, kada kraujospūdis pakyla. Vaistinė paprastai būna visai netoli namų, todėl visai nebūtina kraujospūdžio matuoklį turėti namuose – iki vaistinės paprastai būna nedidelis atstumas nuo namų, todėl visai nesudėtinga iki jos nueiti. Be to, kraujospūdžio matavimas paprastai nieko nekainuoja arba jo kaina būna labai simbolinė.

Skaityti straipsnį “Vaistinė: ne tik tada, kai reikia medikamentų” »

Vestuvinės suknelės: siūtis, nuomotis ar pirkti?

Vestuvinė suknelė – vienas didžiausių nuotakos galvos skausmų. Kokią suknelę rinktis, kad ji puikiai tiktų, būtų patogi ir už prieinamą kainą? Vestuvinės suknelės gali būti parduodamos, siūnamos arba nuomojamos, tačiau kurį variantą rinktis?

Nuomos privalumai:

vestuvinės suknelėsKadangi proginės suknelės paprastai būna apsivelkamos tik vieną kartą, todėl nieko nuostabaus, kad tai kainuotų kuo mažiau. Šiuo atveju tinkamiausias variantas – suknelės nuoma. Nuoma paprastai kainuoja mažiau nei parduodamos ar siūnamos.

Suknelės nereikia nei valyti, nei lyginti: tiesiog pasiimate iš nuomos salono, ir po šventės grąžinate. Jokių papildomų rūpesčių.

Skaityti straipsnį “Vestuvinės suknelės: siūtis, nuomotis ar pirkti?” »

Nebrangi reklama – reklaminės skrajutės

Retas norėtų išnešioti reklamines skrajutes pats. Tai nelengvas darbas, ypač dabar, kada laiptinėse įrengti kodai. Norėdami patekti į daugiabučio laiptinę, kurioje yra gyventojų pašto dėžutės, turite žinoti kodą, kuris paprastai yra žinomas tik namo gyventojams. Patogiausia kreiptis į įmones, kurių darbas – skrajučių platinimas. Dažniausiai siūloma ir paslauga – skrajučių gamyba. Viskas vienoje vietoje klientų patogumui. Sutaupysite laiko, nereikės vargti ieškant kas atspausdintų, o po to išplatintų. Tokias paslaugas siūlo IRV spaustuvė. Viską galite gauti iš vienų rankų. Tai patogu ir šiuolaikiška. Galite rasti ir daugiau kompanijų, kurios užsiima spausdinimu bei spaudos platinimu. Atlikus platinimo darbus kiekviena įmonė turėtų jums pateikti ataskaitą. Dažniausiai pateikiama nemokamai.

skrajuciu-platinimasSpausdinant skrajutes rekomenduojama, kad joje būtų:

  • Įmonės pavadinimas.
  • Tikslus adresas, kur galima rasti jūsų įmonę.
  • Kontaktinis telefonas  bei elektroninis paštas.
  • Įmonės internetinė svetainė, kurioje klientai galėtų rasti teikiamų paslaugų arba parduodamų prekių sąrašą.
  • Įmonės logotipas.
  • Trumpas teikiamų paslaugų aprašymas.
  • Nuotrauka atliekamų paslaugų ar parduodamų prekių.

Skaityti straipsnį “Nebrangi reklama – reklaminės skrajutės” »